Bársony István
1925 Bp., Stádium 1t.+328p. Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.
91. árverés / 260.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
Az én világom