Bársony István
Csend. Illusztrálta Neogrády Antal.
Bp. Légrády108. árverés / 295.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
77433
(4)+282+(1)p.
Enyhén kopott gerincű, díszesen aranyozott, kiadói félbőr-kötésben, festett kaucsuktáblákkal. Szüry: 370.