Bársony István
Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek.
1894 Bp. Athenaeum118. árverés / 425.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
79891
1t. (díszcímlap)+207+(5)p.+16t. Lapszámozáson belül számos illusztrációval.
Aranyozott, festett, szürke, kiadói vászonkötésben. Szép példány.