Bársony István
Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek.
1894 Bp. Athenaeum72. árverés / 92.
66410
1t. (díszcímlap)+207+(5)p.+16t. Lapszámozáson belül számos illusztrációval.
Aranyozott, festett, szürke, kiadói vászonkötésben.