Bársony István
1904 Bp., Athenaeum (2)+253+(4)p.+15t. Dedikált példány. Enyhén foltos, kopottas, kiadói vászonkötésben.
112. árverés / 326.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Leütési ár: 30 000 Ft
Erdőn, mezőn. Természeti és vadászati képek. Harmadik kiadás.