Bársony István
Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferencz képeivel.
Bp. Athenaeum89. árverés / 275.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 22 000 FtAzonosító
72737
1t. (díszcímlap)+154+(1)p.+12t. (6 felragasztott kép)
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben.