Bartal György, beleházi
Csallóköz történeti vázlata
1860 Pest Heckenast G93. árverés / 12.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
73453
128p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.