Bartha Miklós
--- összegyüjtött munkái. I-VI. kötet.
Bp. Benkő GyulaElső nap, 148. árverés / 55.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft Leütési ár: 50 000 FtAzonosító
98084
Contemporary cloth. Some spines worn.
(2)+374p.+1t.; (4)+268p.; (6)+592p.; (4)+318+(2)p.; (4)+319p.; (4)+320p.
Korabeli vászonkötésben. Néhány kötet gerince kopott.