Bartók Lajos
Kárpáti emlékek. Költemények. Spányi Béla eredeti rajzaival.
1885 Bp. Franklin62. árverés / 46.
Kikiáltási ár: 1 500 Ft Leütési ár: 3 600 FtAzonosító
60564
95+(1)p. Első kiadás. Lapszámozáson belül számos illusztrációval.
Díszes, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 393.