Bartók Lajos
A legszebb. Vigjáték három felvonásban.
1880 Bp. Franklin122. árverés / 39.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 38 000 FtAzonosító
81111
Az előzéklapon Márkus Emília színésznőnek szóló ajánlással: "Márkus Emma Kisasszonynak, "Melitta" művészi alakítójának tisztelete jeléül Bartók Lajos Bpest 19/május 80."
200p. Első kiadás.
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérüléssel. Szüry: 397.