Bartók Lajos
A legszebb. Vigjáték három felvonásban.
1880 Bp. Franklin62. árverés / 49.
Kikiáltási ár: 2 500 Ft Leütési ár: 2 500 FtAzonosító
60567
200p. Első kiadás. Márkus Emmának dedikált példány.
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Szüry: 397.