Bartóky József
Jelenések. Szőnyi István rézkarcaival.
Bp. Franklin-Társulat138. árverés / 25.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
94779
Original cloth. Spine slightly damaged.
(2)+69+(2)p.+4t. (hártyapapírral védve) Számozott (4./200) példány.
Kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérüléssel.