Barzini, Luigi
Pekingtől-Párisig automobilon. Borghese herczeg utja.
1908 Bp. Singer és Wolfner63. árverés / 33.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
60568
XIX+470+(6)p.+12t.+1 kihajt. térk.
Kiadói, aranyozott gerincű vászonkötésben.