Bátorfi Lajos
Tiz év emléke Zalában. 1867-1876.
1878 Nagy-Kanizsa Wajdits J67. árverés / 37.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
54982
717p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.