Bedy Vince, dr.

A győri székesegyház története

1936 Győr Győregyházmegyei Alap ny

140. árverés / 17.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Leütési ár: 8 000 Ft
95483

Hozzákötve: A győregyházmegyei papnevelés története Győr, 1937. Győregyházmegyei Alap ny. 446p.+18t.+2 kihajt. mell. Dedikált példány. (Győregyházmegye multjából. II.) Hozzá: A győri székeskáptalan története Győr, 1938. Győregyházmegyei Alap ny. V+564p. (Győregyházmegye multjából. III.)

Contemporary half cloth, spine gilt.
V+172p.+11t. Dedikált példány. (Győregyházmegye multjából. I.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.