Békefi Remig, dr.
A czikádori apátság története
1894 Pécsett (Taizs József)65. árverés / 42.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
60619
IV+151p. Lapszámozáson belül 6 egészoldalas táblával.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Festett lapszélekkel.