Békefi Remig, dr.
A pásztói apátság története. I-III. kötet.
Bp. (Hornyánszky Viktor ny.)140. árverés / 19.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
95482
Richly gilt, original cloth.
IX+778p.+5t.+4 kihajt. mell.; VIII+620+(1)p.; (6)+512+(1)p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.