Békefi Remig, dr.
A rabszolgaság Magyarországon az Árpádok alatt
1901 Bp. MTA118. árverés / 45.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
80038
40+(1)p.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.