Beksics Gusztáv
Kemény Zsigmond. A forradalom s a kiegyezés.
1883 Bp. Athenaeum154. árverés / 92.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
99921
Contemporary cloth. Spine gilt.
291p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.