Beksics Gusztáv
Mátyás király birodalma és Magyarország jövője
1905 Bp. Franklin140. árverés / 22.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
95109
Slightly worn, contemporary half leather. Spine richly gilt.
VIII+256p.
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.