Beksics Gusztáv
1896 Bp., Athenaeum 32p. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.
99. árverés / 17.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 11 000 Ft
A nemzeti politika programmja Erdélyben és a Székelyföldön