Beksics Gusztáv
A nemzeti politika programmja Erdélyben és a Székelyföldön
1896 Bp. Athenaeum99. árverés / 17.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
74909
32p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.