Beksics Gusztáv
A román kérdés és a fajok harcza Európában és Magyarországon
1895 Bp. Athenaeum78. árverés / 22.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
69658
VIII+241+(1)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.