Beksics Gusztáv
A szabadság országa. Rajz az angol társadalmi életből.
Bp Aigner138. árverés / 27.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
55442
Gilt original cloth.
252p.+3t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.