Belitzky János
Sopron vármegye története. Első kötet [unicus].
1938 Bp Stephaneum ny.140. árverés / 23.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
95149
Contemporary half cloth. Spine gilt.
XIV+1015p.+9 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.