Benczur, (József) Josephus
Ungaria semper libera...
1764 Vindobonae Bader142. árverés / 24.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
95735
Benczúr munkája a király és a rendek kapcsolatát tárgyalja a későbbi jozefinizmus szellemében.
Elékötve:
H.n., 1773. ny.n. (24)p.
Spine gilt, contemporary leather. Spine slighlty damaged.
(8)+80p.
Aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel.