Benczur, (József) Josephus

Ungaria semper libera...

1764 Vindobonae Bader

142. árverés / 24.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft
95735

Benczúr munkája a király és a rendek kapcsolatát tárgyalja a későbbi jozefinizmus szellemében.
Elékötve:
H.n., 1773. ny.n. (24)p.

Spine gilt, contemporary leather. Spine slighlty damaged.
(8)+80p.
Aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel.