Bendefy László
A magyarság kaukázusi őshazája
1942 Bp. Cserépfalvi76. árverés / 214.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
68429
509+(3)p.+21t.
Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült, eredeti védőborítóval.