Benedek Elek
Hazánk története. Az ifjuság számára. Harmadik kiadás.
Bp. Athenaeum64. árverés / 39.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 1 000 FtAzonosító
62518
278+(2)p. Szövegközti illusztrációkkal.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.