Benedek Elek
A magyar nép multja és jelene. I-II. kötet.
1898 Bp. Athenaeum70. árverés / 70.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 26 000 FtAzonosító
65837
(4)+558+(2)p.+30t. (3 színes); 463+(3)p.+21t. (4 színes) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Enyhén viseltes példány.