Benedetta, Mary
The street markets of London. Photography by L. Moholy-Nagy.
1936 London John Miles Ltd99. árverés / 21.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
75036
XI+201p.+65t. (Moholy-Nagy László fényképei)
Kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérüléssel.