Benkő István
Magyar ügetőversenykönyv
1942 Bp. (Klein S. ny.)154. árverés / 254.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
100322
Gilt, original cloth.
76+(4)p. Szövegközti képekkel.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.