Benkő Pál, kézdivásárhelyi
A vadászat. Gyakorlati szakkönyv.
1935 Bp. K. M. Egy. Ny80. árverés / 320.
69992
467+(1)p.+1t. Gazdagon illusztrált.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.