Beöthy László
Puncs 1853-ra. Második kiadás.
1853 Komárom Szigler testvérek134. árverés / 183.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
92722
Worn, contemporary half cloth.
183+(1)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.