Beöthy László
Puncs 1853-ra. Második kiadás.
1853 Komárom Szigler testvérek97. árverés / 102.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
55496
Hozzákötve: Virághalmi Ferencz: A fegyverkovács. Regény. Győrött, 1859. Sauervein Géza ny. (6)+193+(1)p.
183+(1)p.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 494., 5076.