Beöthy László
1853 Komárom, Szigler testvérek 183+(1)p. Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Szüry: 494., 5076.
97. árverés / 102.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
Puncs 1853-ra. Második kiadás.
Hozzákötve: Virághalmi Ferencz: A fegyverkovács. Regény. Győrött, 1859. Sauervein Géza ny. (6)+193+(1)p.