Beöthy Zsolt -- (Badics Ferenc)
A magyar irodalom története. Szerk.: ---. I-II. kötet.
1896 Bp. Athenaeum72. árverés / 48.
66527
(8)+516+(2)p.; (4)+840+(2)p.+54t. (részben színes) Szövegközti képekkel.
Gottermayer Nándor műhelyében készült, díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Kifogástalan példány.