Bérczy Károly
1882 Bp., Athenaeum 1t. (Ujfalvi Sándort ábrázoló kőnyomat)+XV+443p. Lapszámozáson belül fametszetekkel. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
74. árverés / 130.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft
Leütési ár: 46 000 Ft
Hazai és külföldi vadászrajzok. Közli ---. Olcsó kiadás.