Bérczy Károly
Hazai és külföldi vadászrajzok. Közli ---. Olcsó kiadás.
1882 Bp. Athenaeum87. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
72158
1t. (Ujfalvi Sándort ábrázoló kőnyomat)+XV+443p. Lapszámozáson belül fametszetekkel.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.