Berkeszi István, dr.
Temesvár sz. kir. város kis monographiája
1900 Temesvár Uhrmann ny149. árverés / 35.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
98692
Contemporary cloth.
(4)+202p.+1t. (kihajt.)+1 kihajt. térk. A hirdetések (8 levél) hiányoznak a kötet végéről.
Korabeli vászonkötésben.