Bernády György
Nyiltlevél
1920 Maros-Vásárhely ("Kosmos" ny.)140. árverés / 83.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
95515
Hozzákötve: Emlékirat. Irta és 1920 május hó 25-én Sepsiszentgyörgyön Alexandru Averescu miniszterelnök úrnak átnyujtotta ---. Maros-Vásárhely, (1920. "Kosmos" ny.) 17p. Hozzákötve: Előterjesztés a magyar tisztviselők és ügyvédek eskütétele tárgyában. Irta és 1920. julius 20-án Alexandru Averescu miniszterelnök urnak átnyujtotta ---. Maros-Vásárhely, 1920. (Kosmos ny.) 23+(1)p.
Gilt contemporary cloth.
56p.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.