Bertha Sándor
Országgyülési tárcza 1830ról. Közli ---.
1843 Pesten Trattner-Károlyi81. árverés / 40.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
70372
A szerző részt vett a reformmozgalmakban, az 1832-1836-os országgyűlésen ő szerkesztette a Kerületi Naplót. Vörösmarty és Fáy András barátja volt, Széchenyi István bizalmasi köréhez tartozott.
VIII+298p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.