Berzsenyi Dániel
--- válogatott versei. A bevezetést irta: Füst Milán.
1921 Bp. Kellner István102. árverés / 50.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
76216
93+(2)p. Gróf István könyvdíszeivel. Számozott (XX./25) luxuspéldány.
Bíró Márta által tervezett, aranyozott, szignált, datált maroquin-kötésben. Az elülső kötéstábla közepén a kiadó aranyozott, préselt jelvényével. Enyhén kopottas példány, a gerince javítva.