Beszély-tár. 1870/ I-XXIV. füzet.; 1871/ I-XXIV. füzet [négy kötetben].
(Pest Heckenast Gusztáv ny.)142. árverés / 26.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
95976
A romantikus és kalandos írásokat -- köztük több vadászati témájút -- tartalmazó, füzetekben megjelent periodikum nyomát a kézikönyvekben nem találtuk. Ha volt is összesítő címlapja, példányunkban ilyen nem található.
Spine gilt, contemporary half cloth.
416p.; (1)+418-768p.; 416p.; (1)+418-768p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.