Bethlen Gábor
--- levelei Illésházy Gáspárhoz 1619-1629. Szerk.: Dr. Szádeczky K. Lajos.
1915 Bp MTA.66. árverés / 49.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
63735
XII+132p. (Magyar történelmi tár. XXVII. kötet.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve. Körülvágatlan, részben felvágatlan példány.