Bevilaqua Borsody Béla
Régi és uj takácsmesterségek
1942 (Bp.) Magyar Közgazdaság64. árverés / 54.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 1 100 FtAzonosító
62661
380+(1)p.+4t.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben, az eredeti borító bekötve.