Bezerédy Gergely
--- versei
Buda Egyet138. árverés / 33.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
55590
Later half cloth. Spine gilt.
(4)+124p.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben.