Bierbauer (Borbíró) Virgil
A magyar építészet története
1937 Bp. Magyar Szemle Társ102. árverés / 52.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
76218
301+(3)p.+22t. (A Magyar Szemle könyvei. XIII.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.