Bierbauer (Borbíró) Virgil
A magyar építészet története
1937 Bp. Magyar Szemle Társ70. árverés / 86.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
62642
301+(3)p.+22t. (A Magyar Szemle könyvei. XIII.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.