Birk-kódex 1474. Az emlék hasonmása, betűhű olvasata és latin megfelelője.
1960 Bp Akadémiai.66. árverés / 51.
63425
81+(1)p. (Codices Hungarici. V.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Több helyen ceruzás aláhúzásokkal és széljegyzetekkel.