Biró Lajos
A családi tűzhely. Három egyfelvonásos.
1910 Bp. Nyugat67. árverés / 53.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 1 800 FtAzonosító
64179
82p. Első kiadás.
Enyhén sérült gerincű, kiadói vászonkötésben, a Falus Elek által tervezett, eredeti borító bekötve.