Boccaccio, (Giovanni)
Dekameron. Fordította: R. Vay (Révay) József. I-III. kötet.
Bp. Franklin ny.)66. árverés / 52.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 000 FtAzonosító
62273
333p.+18t.; 309p.+24t.; 294p.+18t. A mű illusztrációi Boucher, Eisen és Gravelot munkái, az 1757-ben megjelent londoni kiadás után készültek.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.