Bod Péter
Győrben Streibig154. árverés / 61.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
100009
A szerző első nyomtatásban megjelent munkájának második kiadása. Először ugyanebben az évben Kolozsváron látott napvilágot, majd a következőben Debrecenben is kiadták.
Slightly worn, contemporary leather. Spine slightly damaged.
(46)+312+(25)p.+1t. Két levél (Q4-5) másolattal pótolva.
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben.